BURSA ARAÇ İÇİ RAF SİSTEMLERİ
Raf, dolap tarzı ürünlerimiz,  pazarladığınız ürünler uygun şekilde tasarlanıp müşterilerinize en kolay ve  pratik şekilde ulaştırmanızı sağlayacak  biçimde yapılmaktadır.Sizinde uygulamak istediğiniz raf veya  değişik tarzda tasarımlarınız varsa siz anlatın biz yapalım. Aracınıza montaj sırasında kaynak kullanılmamaktadır. Raf sistemlerimiz istediğiniz zaman sökülebilmektedir. Bu işler yapılırken aracınızdaki zarar minimum şekilde olmaktadır. Mümkün olduğunca araçtaki delikler ve uygun kaburga kısımları kullanılmaktadır. Taban kısmına tek parça 18mm. M.D.F. LEM, yan duvarlar ve tavan kısmı izolasyon yapıldıktan sonra 4mm. M.D.F. lem ile kapatılmaktadır. Işıklandırma ve elektrikli diğer tertibatlar uygulanmaktadır.

Panelvan, kamyonet ve benzeri araçların iç kısımları modüler raflarla donatılmakta ve aracınız gezici bir servis istasyonuna dönüşmektedir.
Kullanıcının isteği doğrultusunda aracın içerisine opsiyonel olarak, jeneratör, kompresör, calaskar gibi kullanışlı ürünlerin montajı da yapılabilmektedir. Araç içi raflar modüllerden oluşmaktadır. Aracınızın markası ve cinsine göre size özel olarak dizaynı yapılmakta gerekli düzeltmeler isteğiniz doğrultusunda hazırlanan proje aracınıza monte edilmektedir. Araç içi raf ve stant sistemi arasında yer alan ve soğutmalı sistemler olarak da öne çıkabilen bir takım uygulamalar da bulunmaktadır. Bozulabilecek hassas olan kargoların ve yüklerin taşınmasında kullanılan bu sistemler daha çok eczaneler ve gıda firmaları tarafından tercih edilmektedir. Bu uygulamalar ile araçların iç mekanları inanılmaz derecede genişlemektedir.