Araç İçi Raf Sistemleri Bursa KurumsalFirmamız 1980 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Bugüne kadar çeşitli deneyimlerden ( METAL İŞLERİ SEKTÖRÜNDE ) geçtikten sonra ürün yelpazemizi geliştirdik. Sizlere www.anelstand.com internet adresinde bu ürünlerimizi sunmaktayız.

Araç üzeri merdiven taşıma sistemi, aracınızın içine sığmayan merdivenlerinizi aracınızın üzerinde güvenli bir şekilde taşımanızı sağlamaktadır. Boyutu ve ağırlığı her he olursa olsun bir merdivenin tek bir personel tarafından aracın üzerine çıkarılması ve güvenli bir şekilde sabitlenmesi personel açısından kolay olmamakta ve personelde ciddi sağlık sorununa neden olmaktadır. Çok kolay bir şekilde kullanılan merdiven taşıma sistemi çalışma hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Araç içi raflar ,araç içi kaplamalar, araç yükleme rampaları, engelli rampaları, merdiven taşıma sistemi ve panelvan kilit sistemi, ticari hayatınızı kolaylaştırmaktadır.

Firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda hareket ederek oto cam, gemi-tekne-yat camları ve döşemeleri, oto koltuk, orijinal ve kendi üretimi araç koltukları, oto döşeme, oto dizayn, panelvan araç içi kaplama, araç içi askılık sistemleri ,araç içi raf sistemleri, showroom araç dizaynı, mobil araç dizaynı, turizm & servis araç tasarımları, vip araç tasarımları ,turizm araç iç dizayn, ile hizmet vermektedir.

İnsan sağlığı, dayanıklılık ve özgün tasarımlar ile hergün kendimizi geliştiriyor ve daha iyi hizmet vermek için çok çalışıyoruz.
Her türlü sorularınız için lütfen bizi arayınız.

Telefon : 0 224 364 63 80 – 0 532 693 92 16